26 czerwca 2009

OSPA na Rycerzowej po raz trzeci.

I mimo, że biegam po świecie tyle lat, to ciągle się dziwię upływowi czasu. Czy też to macie? :). Jeszcze nie tak dawno umawialiśmy się z Włodkiem i Cegłą na pierwszą OSPĘ w 2007 roku, a tu już trzeci raz wypada nam się spotkać.

Tym razem będzie to 4 lipca (sobota). Ktoś może zapyta o której ;)? Jak już siedzimy na polanie Rycerzowej, albo leżymy na trawie, to jakoś nie patrzymy na zegarki. Wystartujemy, gdy słońce zakończy swoją wędrówkę (4 lipca będzie to godzina 20:11 - to informacja dla tych, co jednak nie zostawią zegarków w domu).

4 lipca na Rycerzowej wystąpią na pewno: Maciek Czernecki (być może nie sam), Radek Partyka, Włodzimierz Mazoń z zespołem i Grupa ADSU. Zapowiedział się też pewien zespół z Katowic grający muzykę etniczną, ale nic więcej na ich temat jeszcze nie wiem.

Niestety już wiem, że na łóżkach w schronisku nie ma już miejsc. Dla nas jest to pocieszające, bo zapowiada się widownia ;). Jednakże pod dachem z gwiazd można rozbić namiotów ile tylko trawa przyjmie, więc nie zniechęcajcie się :). A podłoga w bacówce też przyjmie wędrowców bez dachu.

Tym razem już na stałe domena OSPY się ostanie: www.ospa.art.pl. Tam szukajcie od dzisiaj naszego festiwalu. Wprawdzie na stronie jeszcze niewiele, ale z czasem...

Zapraszamy: Włodek Mazoń, Darek "Cegła" Cegłowski i Madaredus

Brak komentarzy: