11 lipca 2013

Wróciliśmy z Pasterki...

Zagraliśmy fajny koncert, przed fajną publicznością w fajnym miejscu. Czego chcieć więcej. Bardzo pociesza fakt, że coraz więcej ludzi przychodzi nas posłuchać dlatego, że już gdzieś nas słyszało. Jeden człowiek przyznał się, że przyjechał aż z Tarnowa (czyli jeszcze dalej niż my) po to, aby nas wysłuchać na żywo.

Po koncercie, a także i przed, pojawiły się nowe perspektywy i nadzieje. Zatem się będzie działo. :) Póki co nie uprzedzę faktów, bo po co. Wszystko w swoim czasie.

Jak będzie dobrze, to naszą nową płytę będzie można posłuchać to tu, to tam. Dla czytelników tego bloga to nie problem, bo obiecałem udostępnić pliki za darmo, każdemu kto będzie tego pragnął.


Na koncercie w Pasterce, chociaż pierwszy raz z nami, ale z dużą przeszłością muzyczną, wystąpiła Martyna Węgrzyn. Oczywiście można jej głos również znaleźć na płycie. Zatem od tej pory, choć gramy w różnych konfiguracjach, Grupa ADSU oficjalnie, to kwintet.


Tyle na dzisiaj. Jak zwalczę technikę, to zamieszczę wywiad z nami z Radia Żak.
Idę świętować... 18 urodziny + VAT ;).

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

I znowu nie udało mi się dotrzeć do Pasterki:( ..no cóż,może kiedyś będę mogła poczuć tą niesamowitą atmosferę koncertu w tak pięknym miejscu...Tymczasem posłucham sobie nowej płyty...I Wszystkiego Najlepszego z okazji 18+ ;)