15 stycznia 2010

Powrót do Korzeni i... Atmasfera.

Miło mi poinformować, że w tym roku już niebawem, bo 30 stycznia wystąpimy na Przeglądzie "Powrót do Korzeni" w krakowskim Loch Ness Club. Będzie się działo. Prócz nas wystąpią: Andrzej Mróz z przyjaciółmi - legenda piosenki ze szlaku, Włodzimierz Mazoń - znany już z tego bloga jako współtwórca OSPY, Łukasz Jędrys - młode pokolenie bardów, oraz gość z Ukrainy - Atmasfera. Specjalnie zostawiłem na koniec informację o Atmasferze ponieważ to gość niebywały.

AtmAsfera, to niecodzienne zjawisko na folkowej scenie ukraińskiej, a od kilku lat już i na europejskiej. I mimo, że mają za sobą występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, to nie gardzą też koncertami takimi jaki odbędzie się w Loch Ness na Warszawskiej 15. Pewnie wychodzą, jak ja z założenia, że nie liczy się ilość, ale jakość publiczności. I tak trzymać panie i panowie.

Jeśli jeszcze ktoś z Was nie słyszał, a chciałby wiedzieć, czy warto ich usłyszeć na żywo, to zapraszam do małej próbki (to naprawdę mała, wręcz znikoma próbka) tego co potrafią wskrzesić na żywo.Na koniec dodam, że wizyta w sobotę 30 stycznia na Przeglądzie nie poruszy zupełnie waszych portfeli, ponieważ WSTĘP na całą imprezę jest całkowicie WOLNY.

Brak komentarzy: