16 stycznia 2009

Prosta piosenka o szczerości.

Udało się!!! Udało się! Dzięki pomocy dobrych ludzi oczywiście, bo bez nich jestem prawie webmasterowym analfabetą. Dzięki Krzyśkowi i Apolinaremu możecie posłuchać jednej z ostatnich piosenek poniżej.

Powstała ona pod wpływem pewnego wydarzenia. A potem jeszcze z koleżanką o tym rozmawiałem i tak się poskładało w piosenkę. O tym, że czasem ciężko jest powiedzieć drugiej osobie coś ciepłego... ot tak po prostu. I o tym, że ciężko również taką otwartość przyjąć. I szczególnie to taka nasza polska przypadłość. No, ale cóż uczmy się tego, jak zachęca podmiot liryczny w piosence ;).

Nagrane na mikrofonie słuchawkowym od słuchawek komputerowych "no name" :). Jakość... bezcenna ;).Jeśli coś nie do końca zrozumiale wyśpiewałem, to tekst można znaleźć tutaj.


Może za kilka dni uda mi się nagrać jeszcze jedną piosenkę na tymże "wysokiej klasy sprzęcie" ;). Teraz już mam kod html do playera, więc od strony netowej już nie ma problemu.

Nie wiem czemu, ale przez ostatnie kilka lat zawsze na początku roku piszę piosenki, a potem cisza prawie przez cały rok.

1 komentarz:

monia1909 pisze...

Co za pomysl, ze cos niezrozumiale wyspiewales? Rewelacja!